Кіноменю для поглибленого розуміння теоретичних правових питань

 

7913354 900

Шановні студенти!

Як відомо, інформація засвоюється людиною тоді, коли вона викликає особисті вдічуття та хвилювання. Розфарбована емоціями інформація залишається у думках, шукає підтвердження на прикладах особистого досвіду, спонукає обмірковувати себе ще і ще раз. Саме тому ми хотіли б запропонувати вам під час вивчення теоретичних правових питань ознайомлюватися з художніми фільмами, у яких  в тій чи іншій мірі розкриваються важливі моральні, етичні і правові особливості різних проявів суспільного життя. 

На цій сторінці вашій увазі представлені художні фільми з посиланнями для можливості легкого їх пошуку. Запропоновані фільми  розміщені у порядку, що відповідає черговості вивченню тем з огляду на ваші навчальні програми. Поряд з посиланням на фільм наводится перелік питань, які випливають з сюжету фільма і потребують вашої правової  оцінки. А поділитися думками і враженнями  ви зможете на практичних заняттях.

Тож, цікавого перегляду!

До дисципліни "Теорія і практика правозастосування"

Тема: "Загальні засади реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина"

1. Фільм Шпигунський міст (Bridge of Spies), США, Індія, Німеччина, 2015 р., режисер Стівен Спілберг.

Питання до обговорення:

1. Як забезпечуються права власних громадян у країнах з різним політичним режимом? Зробіть порівняльний аналіз.

2. Які порушення прав іноземних громадян, затриманих на території іншої держави, можна простежити з боку уряду цієї держави?

3. В чому полягають особливості дотримання особистих (громадянских) прав щодо затриманих осіб у країнах, в яких розгортається сюжет фільму?

4. Сформулюйте власне ставлення до інституту громадянського суспільства після перегляду фільму.

5. Порівняйте особливості правосвідомості і правової культури осіб у разних суспільствах.

 


We have 105 guests and no members online