Студентська наукова діяльність

Викладачі з наснагою працюють з обдарованими студентами, які бажають спробувати власні сили у науковому напряму. Студентські конференції, олімпіади, конкурси наукових робіт отримують учасників та переможців під керівництвом викладачів кафедри. Зокрема в останні роки кафедра посідає перші місця з підготовки студентів-переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсних робіт з правової тематики; правова секція наукової  конференції, що щорічно проводиться в Університеті спільно з кафедрами економічного спрямування, нараховує все більше і більше учасників.

Подяки


IMG 4754
IMG 475325–27 листопада 2020 року була проведена Всеукраїнська  науково-практична конференція  «Розвиток суб’єктів економічної діяльності в умовах  цифрової економіки»
Студенти ХНУГХ ім. О.М.Бекетова під керівництвом викладачів кафедри Правового забезпечення господарської діяльності Бочкової І.І., Бровдій А.М. та  Килимник І.І.  продемонстрували високий рівень знань та просвітленості у питаннях правового забезпечення інформаційної безпеки, кібербезбезпеки в умовах пандемії, інформаційної безпеки в соціальних мережах, також участники конференції окреслили шляхи запобігання та подолання інформаційних небезпек.

 

  526 квітня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Право». У конкурсі взяли участь 195 робіт.

  Студентка 2 курсу факультету Менеджмент Солопихіна Дарина посіла почесне 3-е місце, яка продемонструвала високий рівень правової підготовки та обійшла представників юридичних ВНЗ. Робота написана під керівництвом доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності Домбровської Алли Володимирівни.

 

 награждениеТрадиційно для Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова студенти показали високі результати у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Інтелектуальної власності.
29 березня 2018 року студентка факультету Економіки і підприємництва Маковська К.Л. та факультету Менеджменту Солопихіна Д.А. прийняли участь у олімпіаді вперше та були відзначені грамотами за високі показники.
Крім цього Маковська К.Л. відзначена грамотою Харківської обласної ради винахідників та раціоналізаторів за творчі здобутки та сприяння розвитку інноваційно-інтелектуальної діяльності суспільства.

                                               диплом 1диплом 2диплом3

 У 2018 році кафедра правового забезпечення господарської діяльності в рамках профорієнтаційної роботи розпочала проведення комплексу заходів щодо формування правової культури та правової обізнаності молоді серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Харкова.
25.04.2018 року відбулася зустріч учнів Харківського приватного колегіуму з викладачами кафедри. Завідувач кафедри Килимник І.І. ініціювала діалог щодо вибору майбутньої освіти учнями цього закладу, який викликав зацікавленість серед майбутніх абітурієнтів, доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності Бровдій А. М. провела урок для учнів дев’ятого класу Харківського приватного колегіуму на тему: «Адміністративна відповідальність за порушення у сфері охорони та використання лісів».
03.05.2018 відбувся захист наукових робіт серед учнів Харківського приватного колегіуму, на яку запросили представників кафедри правового забезпечення господарської діяльності. Завідувач кафедри Килимник І.І. спільно з студенткою 2 курсу факультету менеджменту Солопихіною Дариною провели зустріч з учнями колегіуму щодо майбутньої участі в різних конкурсах та олімпіадах після чого Солопихіна Дарина виступила із презентацією на тему «Правове регулювання криптовалюти в Україні». Робота, виконана під керівництвом доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності Домбровської А. В., принесла Дарині почесне 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності.

музей детиТакож кафедрою було організовано відвідання тематичних музеїв з метою ознайомлення зі специфікою різних професій.

  

2

  28 квітня 2017 року в стінах Національного технічного університету  «Харківський політехнічний інститут» відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інтелектуальна власність», в якому брали участь троє переможців І етапу олімпіади, що пройшла у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Вже протягом чотирьох останніх років наші студенти під керівництвом викладачів кафедри правового забезпечення господарської діяльності, показують високі знання в галузі інтелектуальної власності, посідаючи призові місця з 2012 року.

 2017 рік не став винятком, студентка 5-го курсу факультету Економіки і підприємництва Ірина Зубенко виборола третє місце, вкотре привернувши увагу журі олімпіади на рівень підготовки нашого Університету.
Високими результатами відзначились також студентка 5-го курсу факультету Економіки і підприємництва Крістіна Кошелевич, та студент другого курсу факультету Економіки і підприємництва Владислав Костюк, який вперше виступив на такій олімпіаді.

 студенческая наука

23-24 квітня 2015 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» пройшов другий тур Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності, в якому прийняли участь студенти факультету економіки і підприємництва Задорожня Юлія, Золочевська Кристина та Зубенко Ірина, які навчаються в групах з поглибленим вивченням правових дисциплін.
Серед більше сімдесяти учасників з різних вищих навчальних закладів нашої держави наші дівчата відзначились особливо. Їхні високі інтелектуальні здібності отримали гідну оцінку членів журі.
В результаті плідної праці під керівництвом завідувача кафедри к.ю.н., доц. Килимник І.І., к.ю.н., доц. Домбровської А.В. та ст. викладача Бровдій А.М. студентка Задорожня Юлія стала переможцем олімпіади і нагороджена дипломом другого ступеня. Золочевська Кристина нагороджена за високі досягнення в другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади грамотою Харківської обласної ради товариства винахідників і раціоналізаторів. Зубенко Ірина посіла 7 місце серед учасників олімпіади.

девочки с дипломамиЩиро вітаємо наших переможців, пишаємося їхніми здобутками, бажаємо їм творчої наснаги та подальших перемог, які стануть неодмінним результатом їхнього навчання та високого рівня здобутої ними освіти в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова завдяки професіоналізму професорсько-викладацького складу.
Ґрунтовна підготовка студентів до участі у Всеукраїнській олімпіаді з інтелектуальної власності вже стала традицією для співробітників кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

 

 

 


We have 75 guests and no members online