Урочисте відкриття платформи "Шкільний омбудсмен"

7.11.2018 у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте відкриття платформи «Шкільний омбудсмен». Платформа, засновником якої є Кафедра правового забезпечення господарської діяльності, розпочала свою роботу, що стало важливим кроком до створення атмосфери дитячої захищеності і психологічного комфорту в шкільному середовищі.

Результатом діяльності платформи буде дійсно дієвий механізм роботи шкільного омбудсмена, спрямований на забезпечення прав і розвиток цивільно-правової культури, який будується на принципах незалежності, справедливості, ініціативності, відповідальності, гуманності, відкритості, об'єктивності та доступності, а також взаємодії і співпраці з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, відповідальними за забезпечення і захист прав, свобод і законних інтересів дитини.

Функціонал омбудсмена спирається на поєднання трьох напрямків: правової діяльності, критичного мислення, психології. Тому, головним завданням нашої платформи є надання комплексної підтримки наших омбудсменів та інших учасників освітнього процесу, задіяних у цьому процесі, в організації та здійсненні їхньої діяльності.

У заході, підготовленому кафедрою правового забезпечення господарської діяльності спільно з Департаментом освіти міськради, також відбулася презентація учнівських проектів у сфері захисту прав дітей, які реалізуються цього року у Харкові («Локації примирення», «Інклюзія. Дискримінація. Право», «Чи маю я право?».


На сайті 90 гостей та користувачі відсутні