Шановні студенти!

У зв`язку з оголошенням карантину в ХНУМГ імені О.М. Бекетова з 12 березня 2020 року реалізація освітнього процесу відбувається дистанційно. Усі навчальні дисципліни кафедри ПЗГД забезпечені електронними курсами на платформі Moodle в повному обсязі. Лекційніі і методичні матеріали, зокрема посібники, завдання, пояснення, посилання на додаткові ресурси та інші, необхідні для засвоєння матеріалу, джерела, доступні для вас за умови реєстрації на платформі Moodle у відповідному курсі.

Викладачі кафедри забезпечують безперервність освітнього процесу відповідно до чинного розкладу і залишаються на зв`язку щоденно також за допомогою використання програм і додатків Zoom, Teams, мессенджерів Viber, Telegram та електронної пошти. Електронні адреси кожного викладача кафедри зазначені нижче; інформація, необхідна для спілкування з викладачем через інші засоби комунікації, надається кожному студенту у робочому порядку.

ПіБ викладача

Корпоративна електронна пошта

Графік он-лайн консультацій

Інформаційні ресурси, які використовуються для проведення консультацій та порядок доступу до них

Килимник І.І.

2)Teams, Zoom, Viber, Telegram

Домбровська А.В.

Бочкова І.І.

2) Zoom, Viber

3) електронна пошта

Бровдій А.М.

3)електронна пошта

Довбій С.П.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Понеділок - субота 1)Чати та форуми у дистанційних курсах дисциплін, які викладаються (дистанційні курси на платформі Moodle)

3)електронна пошта

Бажаємо вам плідного карантину!