Проект формування правової свідомості молоді

 

         Кафедра правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова в рамках проведення профорієнтаційних заходів продовжує реалізовувати проект щодо формування правової свідомості молоді.

  1

На підставі укладених угод про співробітництво з різними закладами освіти викладачі кафедри правового забезпечення господарської діяльності відвідують заклади освіти з тематичними лекціями, екскурсіми, презентаціями.

leksia 25.04.2018 року відбулася зустріч учнів Харківського приватного колегіуму з викладачами кафедри. Завідувач кафедри Килимник І.І. ініціювала діалог щодо вибору майбутньої освіти учнями цього закладу, який викликав зацікавленість серед майбутніх абітурієнтів. brovdii

Крім цього, доцент кафедри Бровдій А. М. презентувала тему: «Адміністративна відповідальність за порушення у сфері охорони та використання лісів». Учні проявили зацікавленість запропонованою тематикою, активно приймали участь у обговоренні проблеми захисту лісів, їх раціонального використання, а також правових основ попередження правопорушень у цій сфері та притягнення до відповідальності осіб, винних у їх вчиненні. Особливий інтерес викликали також питання загального та спеціального використання лісових ресурсів, як частини національного багатства держави та об’єкта господарських відносин.


На сайті 107 гостей та 0 користувачів