05.12.2018 відбудеться зустріч зі шкільною спільнотою в рамках роботи платформи «Шкільний омбудсмен»

05.12.2018 у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться наступна зустріч зі шкільною спільнотою в рамках роботи платформи «Шкільний омбудсмен». Ця зустріч запланована у форматі лекції-презентації на тему «Права дитини (сучасний стан). Соціальні, економічні права. Цивільна правоздатність, дієздатність дітей», яку підготували доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності Коляда Т.А. і Домбровська А.В.

Мета лекції: допомогти дитині підготуватися до самостійного життя, стати повноправним членом суспільства, створити умови для нормального фізичного й інтелектуального розвитку.

 

Також буде анонсовано старт конкурсу творчих проектів «Я омбудсмен» та запропоновано ознайомлення з методичними рекомендаціями, розробленими колективом кафедри, для підготовки робіт.

У грудні в Університеті буде проходити «Тиждень права», тому учасникам платформи «Шкільний омбудсмен» пропонується взяти участь у тренінгу, який присвячений темі «Мої права».

Формат тренінгу передбачає роботу в малих групах під керівництвом експертів в області права, логіки, психології та критичного мислення.

Мета тренінгу: виявлення причин і наслідків конфліктів в шкільному середовищі. Учасники тренінгу матимуть можливість отримати навички зниження рівня напруженості в спілкуванні, підвищення соціальної адаптивності, пошуку компромісів і вирішення конфліктних ситуацій.


На сайті 131 гість та 0 користувачів